ul.Wiśniowa 7 , Aleksandrów Kujawski
+48 509608576 biuro@iwbud.oinfo.pl

ogrzewanie na podczerwień ciechocinek, radziejów, nieszawaOgrzewanie podczerwień, folie grzewcze Ciechocinek, Radziejów, Nieszawa. Oferujemy rewolucyjne, tanie ogrzewanie podłogowe, niskotemperaturowe, wielkopowierzchniowe za pomocą folii grzewczej.

System grzewczy opartych na folii grzewczej w Twoim domu daje idealny komfort cieplny i wpływa pozytywnie na zdrowie Twojej rodziny. System jest bezawaryjny, bezobsługowy i tańszy zarówno w inwestycji jak i eksploatacji od instalacji gazowej.

Zalety systemu:

 • optymalna wilgotność
 • komfort
 • przyjazny alergikom
 • tani
 • oszczędny – zużywa 60% mniej energii od systemów konwekcyjnych
 • bardzo wydajny – cała energia przetwarzana jest na ciepło
 • bezawaryjny
 • bezobsługowy

Folie grzewcze ogrzewanie podczerwień Ciechocinek, Radziejów, Nieszawa

Montuje się w podłodze, na ścianie lub suficie. W każdym przypadku ogrzewanie ma takie same właściwości. Podstawowy element ogrzewania to ultra cienka folia grzewcza emitująca podczerwień – takie samo ciepło które dociera do nas ze słońca. Jest to najkorzystniejszy dla zdrowia rodzaj ciepła, zdrowszy od systemów konwekcyjnych, opartych na grzejnikach ściennych.

Proponujemy kilka systemów opartych na foliach grzewczych, różnią się one zastosowaną mocą, szerokością folii i systemem montażu. ogrzewanie podczerwień ciechocinek, radziejów, nieszawa

Jako jedna z niewielu firm w Polsce zajmujemy się usługą kompleksowo od obliczenia zapotrzebowania energetycznego przez kalkulację oferty po końcową instalację w pełni funkcjonującego i bezpiecznego systemu.

Niezawodność poparta 10 latami gwarancji

 • Długa żywotność 30-40 lat
 • Ogrzewanie może być nawet bezpłatne – dzięki możliwości skorzystania z paneli fotowoltaicznych
 • Dużo bardziej opłacalne rozwiązanie w stosunku do pomp ciepła i gazu, łatwy montaż, tania eksploatacja.
Ogrzewanie podłogowe inteligentne sterowanie

Zdalne sterowanie ogrzewaniem podłogowym domu. Integracja HOMIQ-a z systemem ogrzewania podczerwienią pozwala uzyskać odpowiednią temperaturę w wybranych pomieszczeniach. Dzięki zastosowaniu niewielkich czujników ukrytych za włącznikami na ścianach nie ma potrzeby stosowania termostatów ani wyświetlaczy. Dzięki temu nie ingerujemy w wystrój Twojego wnętrza.tanie ogrzewanie podłogowe na podczerwień kujawsko - pomorskie

Folie grzewcze emitują podczerwień, najpierw ogrzewają wszelkie elementy w domu, które potem ogrzewają powietrze. Dzięki temu, czas i ilość energii elektrycznej wykorzystanej do systemu grzewczego jest zdecydowanie niższa, co daje nam w efekcie niższy rachunek za prąd jak i komfort termiczny, nawet przy niskich temperaturach.

Tanie ogrzewanie elektryczne kujawsko-pomorskie. Zapraszamy do zadawania pytań i przesyłania materiałów do wyceny – kontakt

tel. 606888623, e-mail: biuro@ekodom.torun.pl