ul.Wiśniowa 7 , Aleksandrów Kujawski
+48 509608576 biuro@iwbud.oinfo.pl

Fotowoltaika Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski, Radziejów, Nieszawa dla firm, osób fizycznych i gospodarstw rolnych. Prąd elektryczny produkowany przez panele fotowoltaiczne z promieniowania słonecznego może być wykorzystywany na własne potrzeby użytkownika. Instalacje fotowoltaiczne nie są skomplikowane, a jego rodzaj jest zależny od specyfiki budynku. Fotowoltaikę można montować na dachu budynku – mieszkalnego, gospodarczego lub gruncie.

fotowoltaika ciechocinek, radziejów, nieszawaOferujemy kompleksową obsługę, projekt, finansowanie, montaż, serwis instalacji fotowoltaicznej.

Więcej informacji:   www.torinstal.oinfo.pl

Wybrane realizacje: zobacz

Kontakt, bezpłatne audyty, wyceny: tel. 606888623, biuro@ekodom.torun.pl

Profesjonalny aluminiowy system montażowy, lekki nie obciąży dachu, bezpieczny i trwały. Niezawodna i bezobsługowa praca przez lata. Gwarancja na panele fotowoltaiczne 10 do 30 lat.

Fotowoltaika Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski, Radziejów, Nieszawa

Preferujemy systemy on grid czyli ze standardowym inwerterem bez możliwości magazynowania prądu w akumulatorach. Cała wyprodukowana energia jest wykorzystywana na bieżąco w budynku na którym zainstalowany jest zestaw fotowoltaiczny. Jako opcja można zastosować inteligentne urządzenie sterujące dystrybucją energii elektrycznej z paneli i z sieci na odbiorniki w domu (oświetlenie, lodówka, pralka, telewizor, itp.)

Oferujemy zestawy fotowoltaiczne najwyższej jakości, renomowanych producentów m.in. SHARP Japan i JSPV Korea, LG

Oferowane moduły zapewniają produkcję energii elektrycznej przez minimum 25 lat. Ogniwa wykonane w technologii krystalicznego krzemu gwarantują wysoką sprawność i trwałość. Są odporne na śnieg, grad i wiatr.

Aby zestaw fotowoltaiczny pracował wydajnie niezbędny jest prawidłowo dobrany inwerter, montujemy sprawdzone falowniki SMA, FRONIUS i HUAWEI.

Obsługujemy województwo kujawsko-pomorskie (Aleksandrów Kujawski, Radziejów, Ciechocinek, Gniewkowo, Nieszawa)

Inwestycja w panele fotowoltaiczne przynosi wymierne oszczędności już od chwili zamontowania i uruchomienia instalacji. Fotowoltaika daje również bezpieczeństwo zasilania w energię o stabilnych kosztach.

Przygotowujemy dokumenty do pozyskania dotacji gminnych i każdego dostępnego finansowania + dokumenty do przyłączenia do sieci.

 Na podstawie średniego rocznego zużycia energii elektrycznej, dopasowuje się optymalny zestaw dla domu lub firmy!

fotowoltaika radziejów, ciechocinek, aleksandrów kujawski wycena, audyt

Zapraszamy do wypełnienia formularza bezpłatnego audytu i wyceny:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Proszę wybrać produkt

FotowoltaikaPodczerwień

Treść wiadomości